Yazı Boyutu
 
Kartal Ön Talep Formu
 
Gayrimenkullere ve gayrimenkul projelerine yatırım yapan bir portföy yönetim şirketi olan İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Türkiye’de sektörünün öncü şirketlerinden biridir.

Nitelikli portföyünden elde ettiği istikrarlı kira
gelirleriyle yüksek kârlılığını devam ettiren
İş GYO'nun amacı, yatırımcılarına minimum riskle
en yüksek getiriyi sağlamaktır.
İş GYO Türkiye'de dinamik, istikrarlı ve
profesyonel bir gayrimenkul piyasası yaratılmasına
katkıda bulunmaktadır.
Yenilikleri takip etmek için e-bülten listemize üye olun
Piyasa
Hisse senedi performansı için tıklayınız..
 
Anket
Gayrimenkul yatırım ortaklıkları hakkında bilgi sahibi misiniz?


 
 
 
 
LACP
 
© İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 2010 Uyarı
 
 
İŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.


Bu web sitesindeki hiçbir bilgi, veri veya grafik İş GYO hisselerine yatırım yapmaya yönlendirme amacında olmayıp; bilgilendirme niteliğinde hazırlanmıştır. Bilgilerin doğruluğu, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hakkında İş GYO hiçbir taahhüt altına girmemekte veya garanti vermemektedir. İş GYO sitenin içeriğini haber vermeden değiştirebilir.

Web sitesinin ve içeriğinin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanabilecek zararlardan İş GYO sorumlu değildir.

Hisse senedi fiyat verileri ve hisse grafiği Foreks tarafından sağlanmaktadır. İş GYO bu bilgilerin herhangi bir amaç ile kullanılması durumunda; bilgilerin doğruluğu, eksiksiz olması, performansı, güncelliği veya güvenirliği hakkında hiçbir taahhüt altına girmemekte veya garanti vermemektedir.

İş GYO yönetiminden izin alınmadıkça hiçbir logo, fotoğraf, dizayn veya hak sahibi bulunduğumuz bilgi üçüncü kişilerce başka amaçla kullanılamaz.